Mäsové výrobky

Fresh KEBAB Fresh KEBAB

Kebab z marinovaného kuracieho mäska podľa originálnej receptúry nášho tureckého šéfkuchára starostlivo opečený na priamom ohni.

Tip na prípravu Ideálne opiecť 3-4 min. na panvici, vložiť do pripraveného ohriateho čerstvého pečiva (tortilla, ciabatta, atď.) a skombinovať s čerstvým šalátom, cibuľou, paradajkou a chutným dressingom.

Zloženie

mäso z kuracích pŕs 50%, rastlinný olej slnečnicový, pšeničná múka, sušené vajcia, sušené kuracie mäso, voda, sójový protein, jedlá soľ, stabilizátory: trifosforečnany, difosforečnany, celulóza; zahusťovadlo: acetylovaný diškrobadipát; dextróza, regulátor kyslosti: citran sodný, uhličitan sodný; maltodextrín, korenie, ryžová múka, cukor.

Na 100 g hotového výrobku bolo použité 132 g kuracích stehien bez kosti.

Energetická hodnota

772 kJ / 185 kcal

Hmotnosť

220 g

Fresh STRIPSY Fresh STRIPSY

Ručne nakrájané filety z čerstvých kuracích pŕs obalené v jemne pikantnej múke z chilli papričiek.

Tip na prípravu Ideálne ohriať po dobu 5-7 minút v teplovzdušnej rúre ohriatej na 200 °C a pri konzumácii skombinovať s delikátnou majonézou, čerstvým šalátom a opekanými zemiakmi.

Fresh STRIPSY

Zloženie

mäso z kuracích pŕs 50%, rastlinný olej slnečnicový, pšeničná múka, sušené vajcia, sušené mlieko, regulátor kyslosti: citran sodný; kypriaca látka: uhličitan sodný; farbivo: betakarotén, riboflavín; voda, jedlá soľ, koreniny, kvasničný extrakt, stabilizátor: trifosforečnany

Energetická hodnota

1127 kJ / 269 kcal

Hmotnosť

200 g

Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.