Tuniakový

Pravdepodobne najpopulárnejší sendvič anglosaskej kuchyne s atlantickým tuniakom, vlastnoručne vyrobenou majonézou bez konzervantov, vajíčkom a čerstvou zeleninkou.

Zloženie Pšeničný chlieb, výberový tuniak Calvo, vlastnoručne vyrobená majonéza bez konzervantov, varená vajíčka, čerstvý listový šalát, jarná cibuľka.

Energetická hodnota 1040 kJ / 100g
248 kcal / 100g

Alergény sezamové semená, zeler, mlieko, vlčí bôb

Hmotnosť 190 g

Šunkový

Klasický anglický klubový sendvič s chlebíkom ako páperie a s riadnou porciou šunky, vlastnoručne vyrobenou majonézou bez konzervantov, vajíčka a čerstvej zeleninky.

Zloženie Pšeničný chlieb, lahodne zaúdená šunka, vlastnoručne vyrobená majonéza bez konzervantov, čerstvý listový šalát, varená vajíčka.

Energetická hodnota 928 kJ / 100g
222 kcal / 100g

Alergénysezamové semená, ryby, zeler, mlieko, vlčí bôb

Hmotnosť 200 g

Pečená slaninka

Sendvič s vypečenou delikátnou slaninkou, vareným vajíčkom, vlastnoručne vyrobenou majonézou bez konzervantov a čerstvým šalátom.

Zloženie Sladový chlieb, varené vajíčka, vlastnoručne vyrobená majonéza bez konzervantov, čerstvý listový šalát, nami vypečená chrumkavá slaninka PREMIUM

Energetická hodnota 1050 kJ / 100g
251 kcal / 100g

Alergénysezamové semená, sóju, ryby, zeler, mlieko, vlčí bôb

Hmotnosť 200 g

Zaúdená šunka

Jednoduchá kombinácia jemne zaúdenej bravčovej šunky s vlastnoručne vyrobenou horčicovou majonézou dijon bez konzervantov.

Zloženie Pšeničný chlieb s ovsenými vločkami, jemne zaúdená bravčová šunka, majonéza dijon bez konzervantov.

Energetická hodnota 933 kJ/100g
223 kcal/100g

Alergény sezamové semená, ryby, sója, zeler, vlčí bôb.

Hmotnosť 170 g

Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.