V našich produktoch nájdete množstvo svetových kuchýň a jedinečných chuťových kombinácií, no jednu vec majú naše bagety, twistily, sendviče a panini vždy spoločnú: základom sú vždy tie najkvalitnejšie suroviny.

Debrecínka

Spojenie papriky s lahodnou šunkou robí z debrecínky obľúbenú údenársku špecialitu. A keď sa dá dokopy s naším originálnym andalúzskym dresingom a čerstvým pečivom, vzniká legenda – naša najpredávanejšia debrecínska bageta.

20 rokov debrecínskej

Mladá cibuľka

Mladá cibuľka

Voláme ju čarovná, pretože v tom správnom pomere dokáže zázraky. Vynikajúce kombinácie mení na dokonalé.

Šalát

Volá sa Little Gem a rastie v nadmorskej výške 2 000 m v Andalúzii, pretože len tam je špecifická pôda a celoročne vhodné podmienky na jeho pestovanie. Zakladatelia Pierre Baguette ho osobne videli rásť, no vy až tak ďaleko chodiť nemusíte. V našich produktoch ho môžete ochutnať v tých najchutnejších kombináciách.

Paradajky

Naše paradajky majú svoje meno. Volajú sa San Marzano, čo v preklade zrejme znamená „najšťavnatejšie paradajky na svete“. Aspoň takto si ich preložíte určite aj vy, keď ich ochutnáte s našimi chutnými dresingmi.

Slanina

Niektorí ju milujú, iní zatracujú.
A my ju grilujeme :) Ochutnajte ju v kombinácii s vareným vajíčkom, chrumkavým šalátom a šťavnatými paradajkami v našom sendviči Bacon Club a pridajte sa na stranu milovníkov.

Bylinky a koreniny

Často je to až správna kombinácia byliniek a korenín, ktorá dodá našim majonézam a mäsku chuť, ktorú si zamilujete. Aj tu sa ukazuje majstrovstvo oceňovaného šéfkuchára a nášho kamaráta Mareka Orta. Ochutnajte jeho know-how napríklad v špeciálne nakorenenej šunke v sendviči Pastrami.

Syr

Najlepší spôsob, ako vykúzliť úsmev na tvári, nie je povedať „syyyr“, ale rovno ho ochutnať. Naše syry pochádzajú z rôznych syrárskych škôl, no jedno majú spoločné: lahodnú chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku.
Najlepšie si ho vychutnáte v bagete Syrový gurmán.

Stripsy

Stripsy

Vy o nich básnite, no my by sme o nich mohli prednášať – naše Stripsy si totiž celé pripravujeme u nás v Sládkovičove. Chutné kuracie prsia ručne krájame, obaľujeme v špeciálnej zmesi vyvinutej šéfkuchárom Marekom Ortom, ktorú nikde inde nenájdete, a dozlatista ich smažíme vo vždy čerstvom oleji.

....a mnoho ďalších kvalitných surovín, ktoré robia z nášho jedla fakt dobré jedlo.

Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.