Wrap losos

Losos údený špeciálnou procedúrou teplým dymom, ktorá mu dodáva výnimočnú lahodnú jemnosť v kombinácii s belgickou nátierkou z čerstvého syra s kôprom. Harmonická kombinácia chutí zabalená v chutnej viaczrnnej pšenično ražnej placke, ktorá podčiarkuje svieži NATUR charakter tohoto produktu.

Zloženie Pšeničná placka – viaczrnná tortilla s ľanovými semenami a semenami čiernej rasce, losos údený teplým dymom, varené vajce, belgický cream cheese s kôprom, listový šalát.

Energetická hodnota 852 kJ / 100 g
204 kcal / 100 g

Alergény môže obsahovať sezamové semená, sóju, zeler, horčicu.

Hmotnosť 175 g

Wrap hot strips

Osviežujúca kombinácia čistých kuracích pŕs smažených pri teplote 185 °C, chrumkavého šalátiku little gem a jemne pikantného chilli dresingu obalená v pšeničnej tortille.

Zloženie kuracie stripsy-smažené obaľované kúsky kuracích pŕs, pšeničná placka-tortilla, chilli dresing, listový šalát

Energetická hodnota 1284 kJ / 100 g
308 kcal / 100 g

Alergény obilniny obsahujúce lepok, mlieko a výrobky z neho, horčica, vajcia, sója. Výrobok môže obsahovať sezamové semená, sóju, ryby, zeler, vlčí bôb.

Hmotnosť 175 g

Wrap Caesar

Pšeničná tortilla plnená kuracím mäsom, dresingom, listovým šalátom a slaninou.

Zloženie pšeničná tortilla, pečené kuracie mäso, dresing, little gem šalát, pečená slanina

Energetická hodnota 1005 kJ / 100 g
240 kcal / 100 g

Alergény obilniny obsahujúce lepok, mlieko a výrobky z neho, horčica, vajcia, sója. Môže obsahovať sezamové semená

Hmotnosť 150 g

Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.